Strona Główna Galeria

AirSoft Sanok Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wiek?
Autor Wiadomość
Kris 

Ekipa: Airsoft Sanok
Wysłany: 2009-12-19, 20:36   

To strzelaj się dalej i poczekaj parę lat.

piotrek napisał/a:
czy wiek jest aż tak ważny

Tak.

piotrek 

Ekipa: Zarszyn
Wysłany: 2009-12-19, 20:41   

ile

Yao 

Wysłany: 2009-12-19, 20:52   

http://www.asg.sanok.pl/forum/viewtopic.php?t=618

W tym linku masz odpowiedź, możesz również poszukać jej na wmasgu, który jest chyba jeszcze bardziej rygorystyczny.

For glory, fight on the front lines.
For victory, fight in the shadows.

piotrek 

Wysłany: 2009-12-20, 07:50   

fajnie

[ Dodano: 2009-12-20, 09:23 ]
poczekam trzy lata

Szczyntek 

Wysłany: 2010-02-18, 23:16   

piotrek, oj ciupciol ;D

Ja już tyko niecały rok i będę starał się "jakoś" dołączyć ;D

ManFI 

Wysłany: 2010-02-20, 17:10   

Witam,

mam pytanie do Yao. Ile ty miałeś lat gdy się zacząłeś strzelać ? (Tylko szczerze).
Bo wątpię żebyś miał wtedy 16 lat.

Maniek 
Szefuniu

Ekipa: AirSoft Sanok
Wysłany: 2010-02-20, 17:21   

Yao zaczynał troszkę później, niż myśmy ('stara gwardia') zaczynali. Nie było wtedy jasno określonych zasad (ukończone 16 lat). A nawet jak były to w jego przypadku, były przesłanki, które to sprawiły, że dopuszczaliśmy go na naszych strzelaniach. Zaufanie, które mu daliśmy... nie zostało naruszone i stąd mógł spokojnie uczestniczyć w naszych akcjach. Potem następnym osobom jak daliśmy taki kredyt 'zaufania' to został on naruszony dość poważnie i kończyło się na sprzeczkach, kłótniach i innych bardzo nie przyjemnych sytuacjach (sory, gdy my chcemy dobrze dla Was, a w zamian ktoś nas wyzywa ... na realu i tu na forum... ). Więc żeby uniknąć problemów jasno postawione kryterium: ukończone 16 lat.

Nikt Wam (młodszym) nie zabrania się strzelać. Wolny kraj, wolny wybór. My mamy prawo narzucić sobie takie a nie inne zasady. Jeśli komuś coś się w nich nie podoba to przykro... no ale takie są realia. Tym bardziej teraz gdy stworzyliśmy Stowarzyszenie. Chcesz być członkiem Stow? Musisz zaakceptować Statut. Chcesz uczestniczyć w spotkaniu gdzie głównie są członkowie Stow. to musisz zaakceptować narzucone zasady. Prosto, jasno, zrozumiale.

Nie byłoby problemów, gdybyście (osoby młodsze) na akcjach słuchali naszych rad, uwag i się do nich dostosowywali ! Ale gdzie taaam... przecież my chcieliśmy źle, uwagi były nie potrzebne, chcieliśmy ograniczać wasz udział w akcji, spychać gdzieś na bok. Sporo osób przenosiło też CSa do świata realnego. A nie o to chodzi w ASG. I nie były to przypadki tylko w naszym środowisku, ale w ogólnopolskim stąd na WMASGu pojawiło się 'PRAWO ASG', w którym czarno na białym napisane, że warunek wiekowy: ukończone 16 rok życia.

Nie chcemy wam ograniczać 'wolności ASG' czy jak to tam nazwać. Chcecie to utwórzcie sobie grupę i się strzelajcie. Nie zabraniamy wam pojawiać się na miejscówkach. Choć ja osobiście chętnie bym czasami zabronił pojawiania się w danych miejscach. Dlaczego? Nam nie wpada do głowy by palić opony, rozwalać ściany, mazać sprejem na ścianie jeb** policje i inne podobne, które to na ludziach z zewnątrz niestety nie robią pozytywnego wrażenia. A potem fajna miejscówka zostaje niestety nam zabrana. I przez czyjąś głupotę traci całe sanockie środowisko asg. Ale wracając do ekipy, zróbcie własną. Źle wam nie życzę, ale 3 ekipy, które wcześniej powstały jakoś już nie istnieją. A my już piąty rok, nieprzerwanie istniejemy i mamy się coraz lepiej.

Yao 

Wysłany: 2010-02-20, 17:29   

Hmm szczerze to nie pamiętam, ale chyba nawet koło 15 lat. Ale po kilku(nastu) strzelankach zyskałem przychylność ówczesnej BIeszczadzkiej Grupy Inwalidów a następnie ASS no i jestem prężnym działaczem naszego stowarzyszenia (tym od gównianej i jajowatej roboty)

A co do Twojego pytania, które pewnie miało być podchwytliwe i dla nas niezręczne - wtedy, że tak powiem, były inne czasy i była prochownia i adidas i w ogóle... :aga:

Yao 

Wysłany: 2010-02-20, 17:35   

Maniek napisał/a:
stąd na WMASGu pojawiło się 'PRAWO ASG', w którym czarno na białym napisane, że warunek wiekowy: ukończone 16 rok życia.

według większościu użytkowników WMASGu 16 lat to wciąż za mało. Coraz więcej osób opowiada się za 18 - jest to chyba spowodowane rozwojem technologicznym XXIwieku- czyt. tibia,CS itp... co zamiast rozwijać mózg to go cofa... .

Od AirSoftowców wymaga się "niestety" myślenia- wręcz myślenia taktycznego. Bardzo mile widziane jest też zorganizowanie pojedynczych osób, co przekłada sę na efektywnośc całej grupy. Jak dowódca mówi obejdź go z prawej- to to robisz, a nie napierdalasz prosto w kolesia z hai-capa. Niestety, coraz więcej jest osób typu "rambo" co ogranicza nasze zaufanie. A wiadome im starszy tym wydaje sie być mądrzejszy, chociaż nie zawsze tak jest, bo faktycznie, niektórzy 15-16 latkowie są juz na wystarczającym poziomie.
Ale... żeby być w naszej grupie to na dzień dzisiejszy trzeba mieć już lata... .

ManFI 

Wysłany: 2010-02-20, 22:01   

Dzięki za wypowiedzi ;-) i serdecznie was pozdrawiam ;-)

A tak na marginesie, mamy "drużynę" ale szukam czegoś więcej tzn. szukam taktyki, myślenia a nie tak jak wspomniałeś Yao gry w stylu "rambo". Dużo czytam na temat Air Softu, dużo czytam na temat taktyk. Moje wysiłki często są na marne gdyż nie chcę się komuś poczytać, pomyśleć.

Szczyntek 

Wysłany: 2010-02-20, 22:33   

Yao napisał/a:
według większościu użytkowników WMASGu 16 lat to wciąż za mało. Coraz więcej osób opowiada się za 18 - jest to chyba spowodowane rozwojem technologicznym XXIwieku- czyt. tibia,CS itp... co zamiast rozwijać mózg to go cofa... .

100% prawdy.

ManFI napisał/a:
A tak na marginesie, mamy "drużynę" ale szukam czegoś więcej tzn. szukam taktyki, myślenia a nie tak jak wspomniałeś Yao gry w stylu "rambo". Dużo czytam na temat Air Softu, dużo czytam na temat taktyk. Moje wysiłki często są na marne gdyż nie chcę się komuś poczytać, pomyśleć.

W moim przypadku jest identycznie. Chciałbym coś nowego do grupy wprowadzić ale reszta woli po prostu się nawalać full auto bez żadnej strategii :-/

ManFI 

Wysłany: 2010-02-21, 16:41   

No i to jest problem który powinniśmy jakoś rozwiązać. Tylko pytanie jak?

Seba

Ekipa: HOOYAH!
Wysłany: 2010-02-22, 09:34   

na gg

aha... i mam jeszcze telewizor co odbiera gołe baby

ManFI 

Wysłany: 2010-02-22, 10:39   

A tutaj na forum nie możemy ? ;)

Seba

Ekipa: HOOYAH!
Wysłany: 2010-02-22, 18:25   

Ehh... nieważne :roll: