Strona Główna Galeria

AirSoft Sanok Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy Rejestracja  Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Wiek?
Autor Wiadomość
ManFI 

Wysłany: 2010-02-22, 18:46   

Sorry Seba ale nie zrozumiałem tamtego postu.

Edit by Arch: Chodzi o to żeby nie zaśmiecać tematu pisanie m.in. takich postów jak ten.
Ostatnio zmieniony przez Arch 2010-02-23, 16:04, w całości zmieniany 1 raz  

piotrek 

Ekipa: Zarszyn
Wysłany: 2010-02-28, 12:03   

jest jakiś wzór na zgodę

Maniek 
Szefuniu

Ekipa: AirSoft Sanok
Wysłany: 2010-02-28, 12:45   

że tak zapytam, po co Ci zgoda?

piotrek 

Wysłany: 2010-02-28, 13:45   

chciałem tylko się dowiedzieć co w niej ma byś :oops:

Maniek 
Szefuniu

Wysłany: 2010-02-28, 14:43   

masz 3 lata by się tego dowiedzieć :-P

w wielkim skrócie, że rodzice/opiekunowie prawni wiedzą co to airsoft, jakie niesie ze sobą zagrożenia udział w imprezie airsoftowej, zgadzają się na Twój udział, nie będą wnosić żadnych roszczeń w przypadku jak Ci się coś stanie. Jeśli Ty komuś wyrządzisz umyślnie krzywdę, to że będą odpowiadać za to, itp itd... imiona i nazwiska rodziców/opiekunów, numery tel do nich, seria i nr dowodów osobistych, ich podpisy, twój podpis :aga: :mrgreen:

piotrek 

Wysłany: 2010-02-28, 15:05   

dzięki

tomi 

Wysłany: 2010-02-28, 16:54   

Czesc ja chcialem sie zapytac czy ja bym mogl do was dolaczyc mam 15 lat ale 7 maraca skoncze 16??

Maniek 
Szefuniu

Wysłany: 2010-02-28, 18:11   

Sprawa wygląda następująco: kilka dni temu podjęliśmy decyzję o zwiększeniu granicy wiekowej z 16 do ukończonych 18 lat. W szczególnych przypadkach dla osób, mających ukończone 16 lat, a nie mających 18 lat, to my będziemy wychodzić z propozycją dołączenia do nas.

Po za tym... chyba ani razu się z nami nie strzelałeś.

Strzelać się z nami mogą osoby mające ukończone 16 lat, posiadające przy sobie wypełnioną zgodę rodziców/opiekunów prawnych.

Nowe osoby chcące się z nami strzelać i spełniające powyższy warunek muszą spytać się na forum, w temacie z datą danego strzelania o zgodę na uczestnictwo w rozgrywce.

tomi 

Wysłany: 2010-02-28, 18:13   

Aha No bo Blazej Kociuba (keller) to moj kumpel i powiedzial mi zbeym sie was spytal:)

piotrek 

Wysłany: 2010-03-01, 15:58   

Maniek morze być coś takiego:

My, niżej podpisani ………………………………………..........
(pesel:………………………… numer/seria dowodu………………………………..., adres……………………………….............., tel kontaktowy………………….),
jako rodzice / opiekunowie ……………………………….... urodzonego/j w dniu …………………….. roku, wyrażamy niniejszym zgodę, by nasz/a córka/syn (podopieczna/podopieczny) brał/a udział w spotkaniach Air Soft Gun. Jednocześnie oświadczamy, iż jest nam wiadomym, że spotkania ASG polegają na oddawaniu przez uczestników strzałów do siebie (symulacja walki) z replik broni o napędzie pneumatycznym kulkami plastikowymi o średnicy 6 mm i 8 mm oraz o masie do 0,6 g. Jest nam również wiadomym, że używane przez uczestników repliki są napędzane sprężonym powietrzem lub gazem i wyrzucają pocisk z prędkością początkową do 200 m/sek., na odległość do 100 m, także seriami. Jest nam także wiadomym, że w spotkaniach ASG udział biorą osoby pełnoletnie w różnym wieku. Oświadczamy dodatkowo, że mamy świadomość, iż uczestnictwo w grach ASG jest obarczone ryzykiem zaistnienia nieszczęśliwych wypadków, tj. potłuczeń, otarć, złamań, a także, w skrajnym przypadku (w razie braku odpowiednich środków ochrony oczu), utratą oka lub oczu, a wszystkie mogące zaistnieć wypadki, mogą doprowadzić do trwałego uszkodzenia zdrowia i ciała, w tym do utraty wzroku. Oświadczamy, że w razie wypadku, gdzie ofiarą będzie nasz/a syn/córka (podopieczny/podopieczna), zaistniałego w okolicznościach nie wskazujących na to, że jest on wynikiem złej woli lub nieodpowiedzialnego postępowania innego uczestnika spotkania ASG, nie będziemy wnosić roszczeń odszkodowawczych, ani wnosić o zastosowanie jakichkolwiek konsekwencji prawnych wobec sprawcy wypadku bądź jakiegokolwiek innego uczestnika spotkań ASG.
Powyższe oświadczenie utrzymujemy w mocy do ……………………………….

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w podpisanej niżej przeze mnie "zgodzie na udział w rozgrywkach ASG", na potrzeby organizacyjne rozgrywek, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz 883/.”

Podpisy obojga rodziców (lub opiekuna/opiekunów):

…………………………….. ……………………………..

ManFI 

Wysłany: 2010-03-01, 16:08   

Tak, jeżeli jest na WMASG to raczej tak :)

Maniek 
Szefuniu

Wysłany: 2010-03-01, 16:59   

ale ja dalej pytam na co Ci to !?

i nie morze... bo morze jest szerokie i głębokie tylko MOŻE (firefox aż krzyczy na czerwono, że błąd...)

Seba

Ekipa: HOOYAH!
Wysłany: 2010-03-01, 18:03   

Kolego piotrek, zrobię dla Ciebie wyjątek i napiszę drukowanymi, pogrubionymi i kolorowymi literami jeszcze raz to, co od paru dni próbujemy Ci wszyscy wytłumaczyć, że :

Cytat:
ŻEBY MÓC UCZESTNICZYĆ W NASZYCH SPOTKANIACH AIRSOFTOWYCH MUSISZ MIEĆ UKOŃCZONE 16 LAT + PISEMNA ZGODA RODZICÓW/OPIEKUNÓW.

Mam nadzieję, że teraz zrozumiałeś.

aha... i mam jeszcze telewizor co odbiera gołe baby

Maniek 
Szefuniu

Wysłany: 2010-03-01, 18:06   

heh i się spytacie po co ten limit wiekowy... ot to co robicie idealny przykład... mówisz raz, drugi... a tu dalej swoje... ;-)

piotrek 

Wysłany: 2010-03-01, 19:17   

ja do nich nie należę to do Mańka
i wiem o tym że od 16 lat

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi